Hurtta & Co Postroj Trail

Materiál
polyesterové

• , zakoupeno v Hurtta-collection.cz

• Tři popruhy pod břichem - pes může být za postroj přidržen při slaňování / přecházení lávek, skal aj.
    • Všechny popruhy nastavitelné, měkčení vepředu
    • Dva kroužky na připnutí vodítka na zádech
    • Popruhy jistící psa pod břichem bych více vypolstrovala, pokud jsou moc utáhlé, psa odřou (nutno dobře nastavit!). Také není vhodné pro dlouhodobé slaňování, museli bychom tam přidat měkčení ale jednorázové přizvednutí psa to zvládá v pořádku.

Sháněli jsme postroj, který je pohodlný a bezpečný. Chodíme na delší procházky náročným terénem, oba naši psi mají špatné nohy a nechceme riskovat jejich zranění, takže je při přechodu lávek, skal aj. přidržujeme. Občas je psy nutné nechat za postroj kouse popustit nebo snést ze skalních schodů atd, takže je nutné, aby pes byl v postroji pohodlný i při těchto situacích. Z tohoto důvodu jsem hledala široký postroj, který bude mít zajištění pod břichem na více místech. Tento produkt byl jediný, který měl tři pásy na zajištění psa, takže jsem mohla spoléhat, že je to v nutných případech bezpečně uzvedne.

Postoje se zatím osvědčily, naše krátkosrstá měla první den spáleniny pod břichem tak jsme museli postroj upravit a povolit, potom už vše v pořádku. Za nás můžeme doporučit :-)

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

• Velmi kvalitně provedený, ergonomicky dobře zpracovaný a jako jediný, co jsem našla, podepírá i zadní nožičky.

Postroj Hurta trail je úžasný, velmi kvalitně provedený a jako jediný, co jsem našla, podepírá i zadní nožičky. Ergonomicky je dobře zpracovaný, popruhy jsou v místě tlaku podložené a směrem pod zadní nohy vedou pěkně šikmo, aby netlačily přes břicho pejska. Postroj je určen k případné pomoci pejskovi v náročném terénu a nám pomáhá v podobné situaci. Máme 12-ti letého boxera a bydlíme bohužel ve druhém patře bytového domu bez výtahu. Pejsek už nemůže moc na nohy, špatně se mu chodí po schodech a my už jsme starší a neuneseme ho. Postroj nám proto velmi pomohl, pro pejska je pohodlný a můžeme ho po cestě po schodech významně podpírat, přičemž venku si může pohodlně pobíhat a postroj ho neomezuje. Dokonce, když se udělala zima, tak se přes postroj dal obléknout i volný teplý „kabátek“, který pro pejska máme. Zádová část postroje je prodyšná, takže nemusíme pejska obtěžovat (je starý a je to pro něj namáhavé) svlékáním postroje při odchodu z domu poté, co sejdeme schody, a zpětným navlékáním téhož před stoupáním do schodů. Jen v opravdu horkých letních dnech počítám, že možná budeme pejskovi postroj sundávat, boxeři těžko snášejí horko, tak aby ho nic neobtěžovalo, byť to byly jen malé plochy postroje. Takže za nás velká spokojenost, moc pejskovi pomáhá pro zkvalitnění života a doporučuji všem, kdo by měli podobné problémy, jako my.

• , zakoupeno v Psí Království

• perfektně sedí, bezpečný pro pejska..
    • žádná

Materiál
polyesterové

Postroj Hurtta Trail černý

Velmi kvalitní postroj pro psa Trail od značky Hurtta, který díky svému ergnonomickému tvaru podporuje přirozený pohyb ramenou. Díky použitým materiálům je psí postroj maximálně pohodlný a prodyšný. Materiál v oblasti hrudníku je velice odolný a poskytující podporu, zádová část je zase prodyšná příjemná a komfortní. Dva popruhy kolem hrudníku a pasu jsou umístěny pro optimální uchycení a podporu. Díky pevné rukojeti, která je na zádové části postroje můžete psovi v případě potřeby pomoci nebo ho například snadněji kontrolovat.

Pro připnutí vodítka slouží na psím postroji 2 místa s kovovými kroužky - na krku nebo na zádech. Kvalitním 3M reflexní prvky  zajistí že Vašeho pejska nikdo nepřehlédne ve tmě ani v náročných klimatických podmínkách. Mnohé potěší i to, že k postroji lze připojit Led světlo Hurtta. Postroj je možné prát v ruce.

Výhody postroje pro psy Hurtta Trail:

• Prodyšný
  • 3M reflexní prvky
  • Barva černá
  • Rozměr 55-75 cm

Jak vybrat správnou velikost postroje?

• Pro zvolení správné velikosti postroje změřte obvod hrudníku pejska za předními nohami
  • Míry uvedené u postroje značí možnost nastavení obvodu hrudního pásu postroje
  • Pokud tedy má Váš pejsek obvod hrudníku např. 55 cm, zvolte velikost 45-60 cm
  • Volte velikost postroje s alespoň minimální rezervou v obvodu hrudníku

• Všechny popruhy nastavitelné, měkčení vepředu
    • Dva kroužky na připnutí vodítka na zádech

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

• , zakoupeno v Psí Království

• perfektně sedí, bezpečný pro pejska..
    • žádná
  • , zakoupeno v Hurtta-collection.cz

• Dobře se nasazuje a sedí pěkně na pejskovi.
  • , zakoupeno v dobra-miska.cz

Dobre derzi,moc kvalitna, spokoena za pejska.