Trixie postroj Premium Comfort

Postroj PREMIUM COMFORT je vyroben z jedné vrstvy velmi kvalitního a odolného nylonu, zajišťujícího pevnost a trvanlivost postroje. ...
Doporučená nabídka MazlicekShop.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 56 842 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant149 Kč93 % • 1 003 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč6 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč26 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Materiál
textilní a nylonové

• , zakoupeno v Familydogs.cz

• Klasický obojek psa zaškrtí,postroj nikoli.

• Pejsek se neškrtí jako na obojku
    • Je polstrovaný

- Levný postroj
    - Velmi kvalitně vyrobený
    - Polstrovaný
    - Pejsek je šťastný

• , zakoupeno v VeseléZvíře.cz

• Úžasné kšíry na velké psy. Krásně sedí na hrudníku, tudíž psa nijak neomezuje, atd. Za nás jednička (máme už 4 kusy - máme více psů). :)

Materiál
textilní a nylonové

Popruh, který vede pejskovi přes hruď je polstrovaný neoprenem, díky kterému je pro psa nošení postroje velmi pohodlné.

Postroj se velmi snadno nasazuje - pejskovi nasadíme přes hlavu a poté zapneme plastovou sponu za předními nohami.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Familydogs.cz

• Klasický obojek psa zaškrtí,postroj nikoli.

• Pejsek se neškrtí jako na obojku
    • Je polstrovaný

- Levný postroj
    - Velmi kvalitně vyrobený
    - Polstrovaný
    - Pejsek je šťastný

• , zakoupeno v VeseléZvíře.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Dobře sedí a netlačí.

Dobrá kvalita a mám co jsem potřeboval.

• , zakoupeno v Animalshop.cz

• Sedne a sluší,pes tolik netahá
    • Dokáže se mi whippet z postroje vyvléknout

Spokojenost

• , zakoupeno v Animalshop.cz

• padnoucí postrojek pro psa

mám už druhý, super padne, nezašpiní se v lese a v bahně tak moc jako jiný, má nahoře volný popruh a v něm kovové oko na karabinu, ta se posunuje podle potřeby zleva doprava

• kvalitní provedení
    • skvěle sedí

Krásný postroj osvědčené německé firmy Trixie. Mému bulteriérovi skvěle sedí, postroj je pěkně kvalitně ušitý. Velmi snadno se obléká a sluší. Doporučuji.

• , zakoupeno v DogTech.cz

• Brusleni se psem

Tyto kširy jsem si pořídila pro svou salučí slečnu na brusle ,jelikož chodíme často a vždy behala na volno nebo na obojku a vždy vedle ale čím je starší a učenlivejší tak chce běhat ve předu a tahnout tak jsme pořídili kšíry kreké by vyhovovali mě i jí a aby se dali použít i na jiné naše výlety.

• Kvalitní zpracování, pevnost materiálu, vyšší trvanlivost, pohodlné nasazování na psa, bezpečné držení psa i při jeho snaze se vyvléknout z postroje.
    • Při volbě velikosti podle obvodu hrudníku je třeba přičíst cca 10 cm - vzhledem k šikmé poloze hrudního pásu po nasazení na psa.

Tento typ postroje TRIXIE považuji za nejlépe provedený, v praxi se mi osvědčil velmi dobře, zvláště pro plemeno psa střední velikosti.

• , zakoupeno v Familydogs.cz

• Dobře se nasazuje, příznivá cena. Skvěle sedí.
    • Nic.

Výborný. Jen jsem přehlédla, že mají tento typ i s reflexním proužkem, takže pes je v něm lépe vidět.